Čukstēja kredīta refinansēšanas Secrets

 
 ātrs kredīts refinansēšanas pakalpojumi

Viens no nopietniem riskiem refinansēšanas jūsu mājās nāk no iespējamiem sodiem, jūs varētu rasties tādēļ, maksājot nosaka jūsu pašreizējo hipotēku, izmantojot jūsu līnijas mājas kapitāla kredītu. Hipotēku brokeri ne tikai palīdzēt jums pieteikties finest hipotēku iegādāties māju, tomēr tie arī palīdzētu refinansēt parādu, iegādājoties otrās mājas, iegūstot samazināt procentus par savu aizdevumu hipotēku. FHA hipotēku var palīdzēt jums refinansēt savu pašreizējo aizdevumu, pat ja jums ir slikta kredītu. Refinansēšanas savu auto aizdevumu ar mazāk nekā ideāls kredītu tikai ir augstāku procentu likmi atkal nebūs jēgas. Lielisks veids, kā sākt ir, ņemot vērā pašreizējo hipotēku likmes.

Refinansēšanas nav alternatīva ikvienam. Jūs varat iepirkties par mājas kapitāla aizdevumu vai mājas kapitāla kredītlīnijas vietā. Parasti mājas kapitāla tiek izmantoti kā nodrošinājums šo aizdevumu. Jo lielākā daļa refinansēšanas aizdevumi ir diezgan vienkārša, lēmumus parasti pieņem ātri. Lai gan, katrs aizdevējs kā arī to nosacījumi ir ļoti atšķirīgi.

Aizņēmējiem izmanto ideālu kredīta vēsturi, refinansēšanas var būt pārāka stratēģija pārvērst mainīgu aizdevuma likmi fiksētu, un saņemt zemāku procentu likmi. Gadījumā, ja aizdevumu-to-vērtību (LTV) attiecība neattiecas iekšā to kreditēšanas vadlīnijām, tie var nebūt gatavi nopelnīt finanšu aizdevumu, vai var sniegt jums finanšu aizdevumu ar mazāk izdevīgiem nosacījumiem, nekā jums jau ir. Pretējā puses, gadījumā, ja jūsu kredīta rezultāts ir zemāks tagad, nekā tad tu saņēmis mūsdienu hipotēku, iespējams, ir par citu aizdevumu maksāt lielāku procentu likmi. Otrkārt, daudz cilvēku refinansēt, lai iegūtu līdzekļus lieliem pirkumiem, piemēram, automašīnu vai pazemināt personisko kredītkaršu parādu. Piemēram, svaigu aizdevums var sākt veic pieticīgs procentu likmi. Galu galā, konsolidētā parāds ir regulāri pie pieticīgs procentu likmi nekā sākotnējā procentu likmi ļauj mazākiem ikmēneša saistībām.

Meklējot uzņēmums, kas piedāvā hipotekāros kredītus tiem, kam ir slikta kredītu reitingu var būt nomākta. Šī mājas lapa nav nekādu saistību ar FHA vai citai valdības sadalīšanu. MyFHA ir nonpublic uzņēmums, un nav valsts aģentūra.

Bankrate.com ir lielisks avots par to. Tas varētu samazināt savas izmaksas. Tā ir arī skaitlis jūs salīdzināt pret auto vērtības, lai noteiktu, vai transportlīdzeklis ir vērts vairāk, salīdzinot ar summu, jums ir aizņemties. Šīs kalkulatori parasti ir nepieciešama informācija par savu pašreizējo hipotēku (piemēram, pārējā pamatsummas, procentu likmi, un gadu atlikušo par savu hipotēku), svaigā aizdevumu, kas jūs apsverot (piemēram, pamatsummas, procentu likmi un termiņu ), kopā ar sākotnējo vai slēgšanas izmaksas, kas jums būs arī uz aizdevumu.

Pats pirmais aizdevums ir atmaksāta, ļaujot otro aizdevumu, kas jāizveido, nevis vienkārši veicot papildu hipotēku un throwing out pirmo hipotēku. Tas ir vairāk iespējams, lai notiktu, ja jūsu pašreizējā hipotēku ir vienkārši pāris gadu vecumu, lai, ka dokumentiem, kas attiecas uz šo aizdevumu paliek aktuāla. Tas arī nodrošina aizdevējam pārliecību, ka jūs arī atmaksāt visu aizdevumu, kā arī par laiku, jo tagad kāds ar labu kredītu ir, turklāt, kas atbild par finanšu aizdevumu. Bez tam, parādu konsolidācijas korporācijas, piemēram, amerikāņu parāda Enders varētu vest sarunas par samazināt procentu likmi par savu kredītkaršu parādu, atvieglojot atmaksas procedūru.